1.

DASHBOARD


Kompleksowa informacja o tym co dzieje się w systemie.

2.

DIGITAL BODY LANGUAGE

Identyfikacja i monitoring konkretnej osoby oraz firmy odwiedzające Twoją stronę WWW.

3.

WIDOK 360°


Wszystkie dane zebrane na jednej karcie kontaktu.

4.

REGUŁY AUTOMATYZACJI

Konfiguracja automatycznych procesów marketingowych oraz sprzedażowych poprzez definiowanie zdarzeń.

5.

ZARZĄDZANIE KAMPANIAMI

Automatyczne generowanie akcji marketingowych w zależności od tego na jakim etapie sprzedażowym znajduje się kontakt.

6.

ZAAWANSOWANA ANALITYKA

Kompleksowa analityka procesów marketingowych i sprzedażowych zawierająca raporty konwersji i cykli zakupowych.

Marketing Automation SALESmanago i cgmarketing.pl


Jesteśmy Premium Partnerem SALESmanago.

Posiadamy certyfikat SALESmanago Marketing Automation Professional potwierdzający umiejętności wykorzystania znajomości obsługi systemu SALESmanago do tworzenia zaawansowanych kampanii automatyzacji marketingu oraz wszystkie inne umiejętności niezbędne do analizy skuteczności kampanii i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Korzyści wdrożenia Marketing Automation SALESmanago w Twoim sklepie internetowym?

Zastosowania automatyzacji


Ecommerce

Automatyzacja całego procesu pozyskiwania nowego klienta. Zaczynając od progresywnych pop-upów, poprzez dynamiczne emaile zwiększające konwersję, aż po rekomendację produktów na stronie i personalizowane reklamy RTB.

B2B

Identyfikacja i monitorowanie zachowania na stronie połączone z możliwościami CRM. Wszystko w celu zwiększenia ilości klientów przy jednoczesnym usprawnieniu pracy i odciążeniu własnych zasobów.

B2C i Retail

Możliwość prowadzenie personalizowanej automatycznej komunikacji z poszczególnymi klientami bazując na ich profilach wynikających z dokonanych transakcji jak również z danych behawioralnych.

Biura podróży

System jest z sukcesem wykorzystywany zarówno przez biura podróży łączące sprzedaż klasyczną z commerce, jak i biura skupiające się w pełni na pozyskiwaniu klientów przez Internet.

Hotele i pensjonaty

Zachęć Klienta aby powrócił do Ciebie. Branża hotelarska i turystyczna jest na pierwszym miejscu wśród wyszukiwań internautów. Przebicie się spośród konkurencji wymaga błyskawicznego rozpoznania potrzeb klienta i dopasowania do nich oferty.

Dealerzy samochodów

Marketing Automation daje w tej dziedzinie znaczącą przewagę. Szerokie grono polskich i międzynarodowych dealerów i sieci dealerskich wykorzystuje SALESmanago do edukowania klientów i dopasowywania oferty do ich oczekiwań.

Księgarnie i wydawnictwa

Maksymalna skuteczności e-mail marketingu i sprzedaży on site.

Aplikacje SAAS

Wykorzystanie automatyzacji w sposób niedostępny dla innych branż. Monitorowanie zachowania konkretnego użytkownika w aplikacji,  pozwala na automatyczną edukację w zakresie niewykorzystywanych funkcji, braku logowania czy problemów z obsługą.

Finanse i bankowość

Banki i instytucje finansowe wykorzystują unikalną wiedzę o zainteresowaniu kontaktów, aby zaproponować lepiej dopasowany kredyt, dosprzedać usługi dodatkowe i wesprzeć swoje call center. 

Firmy produkcyjne

Rozpoznanie wizyt firmowych, przechwycenie adresów email do kontaktów z firm pośredniczących w sprzedaży i wsparciu własnego działu sprzedaży w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych. 

Sieci detaliczne z Ecommerce

Możliwość wyświetlania spersonalizowanej reklamy użytkownikowi rozpoznanemu przez aplikację mobilną lub kartę lojalnościową. Błyskawiczna informacja – jaki klient i jakie produkty do poszerzenia już zgromadzonego koszyka.

Szkolenia i coaching

Progresywne pop-up’y, automatyczna kwalifikacja, segmentacja i scoring kontaktów połączone z możliwością wysyłania wiadomości dopasowanych do profilu nabywcy – pozyskanie leadów B2B i odpowiednie wyedukowanie ich.

Materiały edukacyjne


Marketing Automation Blog


SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie