Idą zmiany!

Jako reseller marki Shoper mamy dostęp do informacji, które niekoniecznie wyszły jeszcze na światło dziennie. Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o wycofaniu z oferty Licencji Samodzielnej Shoper. Ich wygaszenie zostanie podzielone na dwa etapy:

Etap Pierwszy: Brak możliwości zakupu nowych Licencji Samodzielnych.

Etap Drugi: Zero wsparcia, tj. brak możliwości zakupu asysty technicznej oraz aktualizacji oprogramowania.

Etap Trzeci: Nie działające aplikacje Shoper. Z czasem administrator odłączy wysyłanie odpowiedzi do zapytań aplikacji na licencji samodzielnej. Co to oznacza? Mogą nie działać app integrujące Cię z firmą kurierską, czy płatności.

Konsekwencje?

Wysokie koszty prowadzenia sklepu. Wszelakie awarie nie będą obsługiwane przez BOK Shoper i jedynym rozwiązaniem będzie zlecenie każdego działania resellerowi lub firmie zewnętrznej. Należy też pamiętać, że kod Shoper nie jest najprostszym przy serwisowaniu, a braki aktualizacji wpłyną negatywnie na implementację nowych technologii. Z czasem nierozwijany kod może okazać się zdecydowanie mniej wydajny, a w świetle nowych przepisów RODO – także niebezpieczny pod kontem odpowiedniego zabezpieczenia danych osobowych Twoich klientów.

Powyższe skutki nie są winą Dreamcommerce S.A., czy naszej agencji. Są naturalnymi konsekwencjami postępu technologii przy braku wsparcia i opieki technicznej nad sklepem. Dlatego w trosce o Twój e-biznes, a w pełnym porozumieniu z Dreamcommerce S.A. Przygotowaliśmy specjalną ofertę przeniesienia sklepu z Licencji Samodzielnej na Abonament!

Co zyskasz?

• migrację sklepu w stosunku 1:1 (nie dotyczy modyfikacji własnych kodu źródłowego sklepu, aplikacji dedykowanych na LS i wiadomości e-mail)
• kompleksową pomoc techniczną konsultantów Shoper
• brak dodatkowych kosztów, które do tej pory generowały konsultacje techniczne z producentem, hosting, czy wykup aktualizacji. Teraz wszystko zawarte jest w opłacie abonamentowej
• przechowywanie Twoich plików w Shoper DATA Center (tzw. chmura), co ochroni Twój sklep przed wyciekiem danych i atakami hakerskimi
• nielimitowany transfer danych
• backup danych raz na dobę
• zdecydowanie płynniejszą i wydajniejszą pracę sklepu
• automatyczne aktualizacje kodu
• łatwy dostęp do szablonów graficznych, aplikacji, czy nowych funkcji w sklepie

Dlaczego teraz?

Shoper nie chce zostawić klientów samych sobie więc przygotował pakiet korzyści, których nie uświadczysz zamawiając sklep bezpośrednio na stronie www. Jako ich reseller możemy zaproponować:
• przeniesienie sklepu na Abonament Platynowy w stosunku 1:1 (bez elementów, o których mowa w sekcji „Co zyskasz?”) na okres 12 m-cy
• implementację aktualizacji sklepu do najnowszej wersji
• stały rabat na przedłużenie abonamentu w kolejnych cyklach
• ustalenie dogodnego terminu przeniesienia dla Ciebie i Twoich klientów

+ GRATIS: Certyfikat SSL (tylko dla podmiotów, które go aktualnie nie posiadają)

CENA PROMOCYJNA: 999 zł netto

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie