OTWÓRZ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY

Nowoczesny, elastyczny, prosty w obsłudze.
Dokładnie taki, o jakim marzysz!

IMIĘ/FIRMA (wymagane)

EMAIL(wymagane)

TELEFON (wymagane)

Co dostajesz?


01

analiza strony www/
sklepu internetowego

02

optymalizacja

03

analiza konkurencji

04

propozycje słów kluczowych

05

raportowanie live

06

miesięczne raporty z pozycjami strony

07

nielimitowane konsultacje

08

śledzimy na bieżąco najnowsze trendy i zmiany w Google

Wg Polskiego Badania Internetu w marcu 2019 roku z internetu korzystało 28,5 mln Polaków (14,1 mln kobiet oraz 14,5 mln mężczyzn). Łącznie wykonali oni 55,8 mld odsłon, zaś przeciętny internauta spędzał w sieci blisko 1 godz. 48 min. dziennie.

Idąc dalej wg. Raportu interkatywnie.com ponad 90% polskich internautów robi zakupy w sieci, a blisko 53% z nich robi zakupy w internecie 1-2 razy w miesiącu. Wartość koszyka pojedynczej transakcji to w 1/3 60,00 – 99,99 PLN a druga 1/3 to 100-249 PLN.

Nie powiemy Ci, że prowadzenie sklepu internetowego to bułka z masłem. Ale już na początku otrzymasz od nas wszystko, co potrzebne, aby otworzyć świetnie prosperujący sklep online. Pytanie zatem brzmi nie „czy”, ale „jak” otworzyć sklep internetowy i w jaki sposób odnieść z nim sukces..

Mamy na to odpowiedź i gotowe, niezawodne narzędzia do uruchomienia profesjonalnej sprzedaży online.

Teraz możesz wszystko.

Shoper to coś więcej niż GOTOWY SKLEP INTERNETOWY, to platforma e-commerce 360°, która zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online, a także umożliwia wprowadzanie niestandardowych wdrożeń.

Dlaczego Polacy zakładają sklepy internetowe?

45% – chęć prowadzenia własnego biznes
25% – bo internet to przyszłość
15% – zapotrzebowanie rynku
10% – zmiana kanału sprzedaży na online
5% – „rozwijam swoją firmę”

Dlaczego TY także powinieneś otworzyć sklep internetowy?

Branża e-commerce rośnie w bardzo szybkim tempie. Jedyni sprzedają projektowane przez siebie ciuchy, handmade, inni kosmetyki, żywność, akcesoria, zabawki bądź wózki dziecięce. W sklepie internetowym można sprzedawać niemal wszystko i Polacy robią to coraz lepiej.

Pozycjonowanie domeny w Google - Jakie korzyści z tego płyną?

– Ogromna przestrzeń reklamowa
– Reakcja na oczekiwania potencjalnego użytkownika
– Widoczność strony zawsze tam – wtedy, gdzie – kiedy trzeba
– Długotrwałe efekty
– Świadomość marki i większe zaufanie
– Długotrwałe efekty

Google to nieograniczona przestrzeń reklamowa, w Polsce z google korzystamy prawie wszyscy – zarówno młodsi jak i starsi. Wszyscy przeglądamy strony internetowe w poszukiwaniu interesujących nas tematów, wiadomości, usług, potrzeb. Dzięki widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania naszej witryny, mamy szansę pojawić się zawsze wtedy, kiedy użytkownik poszukuje informacji związanych z naszą działalnością.

Korzystając z wyszukiwarki, to użytkownik dyktuje warunki, decyduje czego szuka. To użytkownik poszukuje odpowiednich treści. Im lepiej wypozycjonujemy naszą witrynę, tym jest większe prawdopodobieństwo, że właśnie do nas trafi, nie do konkurencji.

Dobrze pozycjonowana strona internetowa wpływa na reputację naszej firmy. Jeśli nasza witryna zajmuje najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na frazy kluczowe związane z naszą branżą i usługami to jesteśmy odbierani jako wartościowy, profesjonalny podmiot w sektorze naszej kategorii. Skoro Google ich lubi – muszą być wartościową firmą. Jest też również tak, że wielu z użytkowników wciąż pomija reklamy Google Ads – pomimo ich coraz lepszego dopasowania z wyszukiwanymi zapytaniami – i automatycznie przechodzą na wyniki organiczne spośród których rozpoczynają poszukiwania interesujących ich tematów.

Unikalny wygląd

Niech twój sklep się wyróżnia! Wybieraj spośród gotowych szablonów graficznych i nadaj atrakcyjny wygląd swojemu sklepowi. Na każdym urządzeniu.

Grafika to wizytówka twojego biznesu – Dlatego postaw na atrakcyjny wygląd i technologię Responsive Web Design.


– Nowoczesny design – unikalna szata graficzna dostosowana do potrzeb klienta oraz branży


– Responsywny układ – przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych


– Intuicyjna obsługa – wysokie usability zapewnia łatwość korzystania ze sklepu


Dla wymagających więcej – indywidualna grafika dla sklepu
Jeżeli masz własny pomysł na grafikę sklepu, jeśli wiesz dokładnie, jak twój biznes ma wyglądać – zleć nam wykonanie indywidualnego projektu.

Aby zdobywać coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania oraz zaufanie algorytmu Google należy starannie i cierpliwie pracować nad strukturą strony internetowej. Wymieniamy jedynie kilka punktów ze znacznie dłuższej listy zadań, która towarzyszy procesowi pozycjonowania strony internetowej. Jednak te, które wymieniamy są elementami najistotniejszymi w pierwszej kolejności pracy nad procesem optymalizacji.

Przygotowanie treści na stronie i odpowiednia ich optymalizacja

Odpowiednia optymalizacja kodu HTML strony

Usprawnienie funkcjonowania strony pod względem technicznym

Ustalenie odpowiedniej struktury strony

Przygotowanie wersji serwisu służącej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

Zdobywanie linków z innych stron

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Czy można podłączyć swoją domenę pod sklep?

Tak, można. Wykupioną domenę należy skierować na DNS Shopera oraz dodać ją w zakładce Domeny w zakładce konfiguracja w panelu administracyjnym sklepu.

2. Czy sklep posiada własną grafikę?

Tak. Sklep posiada gotowy szablon graficzny. Jest on również responsywny, co oznacza poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo przygotowujemy indywidualne szablony graficzne na zamówienie.

3. Czy abonament jest opłatą roczną?

Tak, abonament jest całkowitym kosztem rocznym za użytkowanie oprogramowanie sklepu internetowego. Podane ceny są cenami netto.

4. Czy mogę mieć swoją pocztę w domenie sklepu?

Tak. Istnieje możliwość utworzenia kont pocztowych w domenie sklepu. W zależności od wybranego pakietu masz do dyspozycji nieograniczoną ilość kont pocztowych.

5. Z jakimi firmami kurierskimi jest zintegrowany sklep?

Shoper posiada wiele integracji: Paczkomaty, InPost, Furgonetka, DPD, GLS, DHL Apaczka, Poczta Polska, UPS, FedEx. 

6. Czy sklep można połączyć z moim programem sprzedaży?

Tak, można zintegrować sklep z dowolnym oprogramowaniem, które jest w stanie wykorzystać interfejs API oprogramowania Shoper.

7. Dlaczego macie tańsze ceny niż na stronie Shoper.pl?

Jesteśmy autoryzowanym hurtowym resellerem, dzięki temu możemy zaoferować klientom indywidualnym ceny hurtowe za dokładnie ten sam produkt zachowując wszystkie korzyści.

8. Czy można zaimportować produkty do sklepu?

Tak, można zaimportować produkty do sklepu za pomocą specjalnie przygotowanego pliku csv, za pomocą integracji z programem Subiekt GT lub za pomocą interfejsu API.

9. Wersja mobilna strony internetowej

Dostosowanie strony internetowej pod urządzenia mobilne to obowiązek – poprawne wyświetlanie witryny na urządzenia mobilnych ma ogromny wpływ na wyniki pozycjonowania strony. 

Kolejność stron internetowych w wynikach wyszukiwania – jak jest ustalana i od czego zależy?

Najwyżej w wynikach wyszukiwania – pomijając oczywiście płatne linki – reklamy Google Ads – znajdują się strony internetowe, które zostały uznane za najbardziej wartościowe oraz odpowiednio pasujące do wpisanego przez użytkownika zapytania w wyszukiwarkę. Za ułożenie stron internetowych w wynikach wyszukiwania odpowiada algorytm Google.

Jak łatwo można się domyślić, sposób działania algorytmu nie jest powszechnie znany, jednak wiemy jakie są czynniki, które mają wpływ na pozycję strony internetowej w Google. Czynniki te możemy podzielić na dwie ogólne grupy:

 1. Elementy związane z treścią na stronie i jej działaniem, np.:
  • Ilość treści na stronie,
  • Występowanie słów kluczowych w treściach na stronie,
  • Słowa kluczowe w nagłówkach H1,
  • Częstotliwość dodawania nowych treści,
  • Obecność słów kluczowych w linkach adresowych stron,
  • Szybkość ładowania strony www,
  • Responsywność strony, dostosowanie do urządzeń mobilnych,
  • Unikalność treści na stronie,
  • Optymalizacja kodu HTML, CSS, JS na stronie.
 2. Elementy związane z popularnością strony w sieci, np.:
  • Ilość różnych stron internetowych, które linkują do naszej witryny. Tutaj należy mieć na uwadze, aby takie strony były wartościowe jakościowo – liczba użytkowników je odwiedzających, popularność),
  • Obecność w portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn,
  • Obecność w portalach informacyjnych, kulturalnych, katalogach firm – tych wartościowych, najbardziej prestiżowych, których page rank jest wysoki.

Pozycjonowanie strony internetowej – dlaczego jest to długotrwały proces?

To bardzo często spotykane pytanie. Pytanie, które również często wiąże się z różnymi emocjami – dlaczego tak długo? Proces pozycjonowania strony internetowej jest procesem skomplikowanym, składającym się z wielu czynności. Przyjmuje się, że na pozycję strony wpływa około 200 czynników – ich waga oraz ilość ulegają zmianie, w zależności kiedy Google wprowadzi nowości w swoim algorytmie.

Czas oraz ilość pracy, jaką trzeba zaangażować w proces pozycjonowania strony internetowej są zależne od wielu składowych – stan strony www przed rozpoczęciem optymalizacji, możliwości CMS strony, ilość oraz trudność słów kluczowych etc.

Przygotowanie strony internetowej do wyścigu o top10 to pierwszy etap, który musi przejść każda witryna. Ciężko jest określić dokładne ramy czasowe procesów pracy nad stroną – jej optymalizacją, zwłaszcza w przypadku stron i sklepów internetowych, których oferta oraz kontent są na bieżąco uzupełniane.

Wyszukiwarka potęgą sprzedaży

Nasza agencja stosuje wyłącznie metody white SEO! Nie pozwól by niekompetentne osoby zajmowały się Twoją stroną. W pozycjonowaniu niezwykle ważna jest uczciwość i wysoka jakość. Pamiętaj, że dla zablokowanej przez Google strony – praktycznie nie ma ratunku. Wypełnij już teraz formularz kontaktowy u dołu strony, a bezpłatnie przygotujemy indywidualną ofertę cenową specjalnie dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 5.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

IMIĘ/FIRMA (wymagane)

EMAIL(wymagane)

TELEFON (OPCJONALNIE)

Treść wiadomości

Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

młodzi i kreatywni w biznesie