Odzież reklamowa – dlaczego warto w nią inwestować?

Odzież z firmowym nadrukiem kojarzy się przede wszystkim z pracowniczym uniformem. Jednak coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie ich w kampaniach promocyjnych. Dowiedz się, co możesz dzięki niej zyskać!

Prezent dla klienta buduje relacje

Pozytywne relacje z klientem są istotne w każdej branży, dlatego warto o nie zadbać wręczając upominki. Dobrym pomysłem jest ofiarowanie ubrań reklamowych, np. jako dodatek do dużego zamówienia. Pozwala to na stworzenie pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą, dzięki czemu zdobędziesz sympatię i przywiązanie klienta.

Dlaczego warto kupić pracownikom ubrania z logo firmy?

Pracownicy są prawdziwą wizytówką Twojej firmy – ubrani w firmową odzież budują profesjonalny wizerunek firmy, która dba o każdy szczegóły. Podobnie ubrani pracownicy stwarzają poczucie porządku i wzbudzają zaufanie, ułatwiając tym samym klientom nawiązanie pierwszego kontaktu. Zapewnienie ubrań pracownikom przyczynia się również do nieniszczenia ich prywatnych ubrań.

Darmowa reklama

Klienci lub Twoi pracownicy zadowoleni z dobrze wykonanej odzieży reklamowej mogą nosić ją na co dzień, dzięki czemu zyskasz darmową, mobilną reklamę. Przypadkowy przechodzień może stać się Twoim klientem! Zamieszczenie logo Twojej firmy na ubraniach jest idealnym sposobem na utrwalenie wizerunku marki w świadomości klienta.

Dlaczego odzież firmowa się opłaca?

Ubrania z firmowym nadrukiem są niezwykle uniwersalną reklamą – w łatwy i tani sposób możesz prowadzić działania wspomagające tworzenie rozpoznawalności marki. Dodatkowo wywołasz pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. Musisz jednak pamiętać, aby ubrania były zgodne z obowiązującymi trendami – zależy  Ci przecież na tym, żeby były chętnie noszone. Nie możesz również zapomnieć o ich jakości – wadliwy produkt na pewno Ci nie pomoże, dlatego warto zadbać o odpowiednio dobrane materiały i dobrze wykonaną grafikę.


Czytaj także:

 1. https://cgmarketing.pl/kampania-reklamowa-dla-e-sklepu
 2. https://cgmarketing.pl/czy-kanaly-spolecznosciowe-sa-przydatnym-narzedziem-dla-ecommerce
 3. https://cgmarketing.pl/do-czego-przyda-ci-sie-marketing-automation-w-e-commerce
 4. https://cgmarketing.pl/7-powodow-dla-ktorych-sklepy-internetowe-upadaja
 5. https://cgmarketing.pl/koszyk_z_zakupami_pozostawion_przy_kasie
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie