Koszulki z nadrukiem

Jednym z pomysłów na rozreklamowanie swojej firmy, jest odzież reklamowa, która może zawierać Twoje logo. Taka forma reklamy jest dość tania i mocno skuteczna, ponieważ nazwa marki lub logo może być umieszczone w widocznym miejscu. Bardzo dużo firm wciąż stawia na tego typu rozwiązania, dając odzież z logo swoim pracownikom, znajomym czy rodzinie. Bardzo dobrym pomysłem jest podarowanie takiej koszulki z nadrukiem swoim stałym klientom. Pamiętajmy, że każda forma reklamy jest dobra! Stali klienci, dostając taki podarunek, już będą trwale utożsamiać się z Twoją firmą.

Nadruki na koszulkach – projekty

Projekty, które oferujemy swoim klientom, są różnorodne. Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów, ponieważ to jak ma wyglądać dane logo, powinno zależeć właśnie od danej firmy.  Znajdziesz u nas nadruki nie tylko na koszulki, ale również na nadruki na bluzach. W ofercie mamy również czapeczki, które w okresie letnim, np. podczas integracji czy wycieczek rowerowych, z pewnością się przydadzą, a co najważniejsze, będą wpadać w oko!

Jakie nadruki oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie kilka pomysłów na trwały nadruk! Każdy z nich jest równie mocno atrakcyjny, jednak to do Was należy ostateczne zdanie:

 1. Haft – wygląda niesamowicie profesjonalnie. Dzięki takiemu wykonaniu, mamy gwarancję, że jeśli przypadkowo wrzucimy koszulkę na zbyt wysoką temperaturę do prania to haft nam zejdzie!
 2. Folia Flex – wybierz ją, jeśli potrzebujesz niskonakładowych zamówienia, ponieważ sprawdza się ona już przy nadruku na jednej sztuce. Folia jest bardzo trwała. Można prać koszulkę z nią nawet w 80 stopniach!
 3. Folia Flock – to właściwie to samo co folia Flex, jednak różni się materiałem, z którego jest wykonana. Nadruk jest wypukły, ponieważ posiada na sobie meszek z wiskozy.
 4. Nadruk DTG – chcesz umieścić na swojej odzieży pełnokolorową grafikę? To rozwiązanie jest dla Ciebie!
 5. Nadruk Sito – nadaje się on do znakowania właściwie wszystkiego! W tym przypadku jednak warto złożyć zamówienie na więcej niż 20 sztuk, aby było to opłacalne!

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie