Fotoksiążka Saal Digital zatrzymuje chwile

Są takie chwile, które warto uchwycić w obiektywie aparatu, bowiem pamięć bywa zawodna. Każdy z Nas zna jednak problem z setkami zdjęć schowanych w szufladach i szafach – zapomnianych, niszczejących. Ten sam los spotyka zdjęcia zapisane na dyskach komputerów. Po powrocie z wakacji czy danego wydarzenia zgrywamy je, obciążając pamięć komputera i … sami o nich zapominamy. A przecież te cudowne zdjęcia miały nam dawać siłę by marzyć, miały znów przenosić nas do danego miejsca czy momentu w przeszłości.

Jak zatem sprawić, by zdjęcia cieszyły nasze oczy? By ożywiały wspomnienia? By były przeglądane zarówno przez nas, jak i przez rodzinę czy znajomych? Rozwiązaniem jest fotoksiążka od Saal Digital, którą możemy zamówić w różnych rozmiarach i formatach, personalizując ją zgodnie z naszymi potrzebami, upodobaniami i poczuciem estetyki.

Niezależnie od tego, czy fotoksiążka ma zawierać zdjęcia z wakacji, zdjęcia ślubne czy też służyć na potrzeby firm, umieszczających w niej zdjęcia swoich przykładowych realizacji, dzięki darmowej Aplikacji Saal Design możemy stać się kreatorem niezwykłej książki, która służyć będzie nam przez długie lata, nie tylko pobudzając wspomnienia, ale będąc wspaniałym prezentem czy elementem działalności biznesowej.

W zależności od formatu i charakteru zdjęć, a także tego, czy są one poziome czy pionowe, dobrać możemy różne formaty samej fotoksiążki, np. A5 czy A4. Albumy mogą liczyć od 26 do 120 stron, zaś jeśli zależy nam na bardziej kompaktowym formacie, wówczas książka może zawierać 20, 28 łub 36 pojedynczych stron. Możemy także wybierać pomiędzy różnymi rodzajami okładek (począwszy od błyszczącej po imitację drewna czy eko skórę), matową lub błyszczącą powierzchnią stron, natomiast jeśli fotoksiążka ma być podarunkiem – istnieje opcja zamówienia opakowania prezentowego.

Fotoksiążki oferowane są przez różne firmy, ale ta od saal.digital.polska zachwyca pietyzmem wykonania, niezwykle wysoką jakością, piękną twardą okładką i przyjemną w dotyku powierzchnią SoftTouch. Czy może być lepszy niż fotoksiążka od Saal Digital sposób na to, by zatrzymać chwile?

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie