Aspiracje: sklep i koszulki z przekazem

Dzielenie się dobrą energią, budowa wspierającej się nawzajem społeczności – przykład sklepu Aspiracje pokazuje, że w branży e-commerce ważne są też emocje, nie tylko rachunki. 

Jak możemy przeczytać w artykule Shopera: „Aspiracje to pragnienia i dążenia do osiągnięcia ambitnego celu. Mamy je również i my – osoby autystyczne i ich najbliżsi. Skupiając się na niepełnosprawności, bardzo często zapominamy, że mamy prawo do tych pragnień i dążeń. Dlatego powstały ASPIRACJE – koszulki z przekazem ukazującym naszą perspektywę.”

Nie da się z tym nie zgodzić i jesteśmy pełni uznania dla autorów oryginalnego pomysłu na biznes, biznesu z przekazem. Jest to ciekawa inicjatywa i jak sama właścicielka mówi:

Pamiętasz, jaka była pierwsza myśl stojąca za otwarciem sklepu w internecie?
Kinga Jackl: Proces od pierwszej myśli do otworzenia sklepu był długi – trwał prawie pół roku. Zimą zachorowałam i przez kilka dni musiałam poleżeć w łóżku. Gdy zaczęłam odzyskiwać energię i słuchałam audycji nt. autyzmu (mam syna z zespołem Aspergera) oraz postrzegania tego zjawiska w społeczeństwie, wpadł mi do głowy pomysł na koszulki, jako nośnik informacji. Gdyby umieścić na nich angażujące teksty, które będą krótkie, zrozumiałe i spójne graficzne – może udałoby się niejako oswoić ze spektrum autyzmu ludzi, którzy nic o tym nie wiedzą? I ostatecznie poprawić relacje na granicy dwóch światów? W ciągu trzech tygodni opracowałam pierwsze 50 haseł i znalazłam grafika, a potem… przez dłuższy czas skupiłam się na planowaniu, co chwila oddalając w czasie realny start. Gdy w kwietniu na jednym z forów na temat autyzmu ktoś pochwalił się bluzą z własnoręcznie wyszytym tekstem dotyczącym zespołu Aspergera (i zdobył ogromne uznanie forumowiczów) – decyzję podjęłam błyskawicznie. Miałam już koncepcję, głowę pełną pomysłów, wystarczyło wcisnąć enter.

Zobacz koszulki Kingi na stronie Aspiracje.com.pl

My również w tym roku otworzyliśmy i nadal przygotowujemy swój nowy projekt związany z odzieżą, a przede wszystkim z nadrukami na koszulkach www.OkazyjnaKoszulka.pl. Jest to sklep internetowy, który dopiero powstaje, a nowe projekty, wizje, hasła są codziennie wprowadzane w życie. Idea jest różna i całkowicie odmienna od Aspiracje.com.pl jednak swój motyw przewodni również posiadamy. Zachęcamy do odwiedzania obu sklepów i śledzenia nowości, a także obserwujcie jak te marki się rozwijają, zdobywają rynek i przede wszystkim – jakie działania marketingowe podejmują aby zdobyć coraz więcej użytkowników do swoich sklepów internetowych.

Więcej o Aspiracje.com.pl możecie przeczytać tutaj
Materiał opublikowany został dzięki naszemu partnerowi, marce Shoper. Dziękujemy!

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie