5 powodów, dla których twój sklep potrzebuje aplikacji SEO Plugin

Jak pozycjonować swój sklep internetowy, żeby trafiać do ludzi, którzy będą zainteresowani naszą ofertą? Pomocna będzie przy tym aplikacja SEO Plugin, która wpływa na optymalizację widoku strony w wynikach wyszukiwania.

Nasz Partner – Shoper, jakiś czas temu na łamach swojego bloga zwrócił uwagę na niezwykle ciekawą i niezbędną aplikację SEO Plugin. Postanowiliśmy dla Was przybliżyć ten temat i ułatwić Wam drogę do poznania jej zalet jak i tematu SEO. Jak czytamy w artykule Shopera:

Powód 1 – jedna appka zamiast kilku
Bo SEO Plugin to aplikacja działająca na zasadzie „wszystko w jednym”. Z jednej strony pozwala na lepsze pozycjonowanie sklepu internetowego, z drugiej dostarcza przydatną analitykę ruchu w jego obrębie. Jak zapewniają jej twórcy, „integracja z Google Analitycs pozwala na precyzyjny monitoring ruchu na stronie, a optymalizacja widoku strony w wynikach wyszukiwania znacznie podwyższa stopień konwersji”. A o to chyba w prowadzeniu sklepu internetowego chodzi, prawda?

Powód 2 – SEO dla produktu
Żeby produkt był widoczny w internecie i mógł trafić do szukającego go klienta, trzeba go odpowiednio w wynikach wyszukiwania pokazać. Po to właśnie SEO Plugin proponuje analizę treści ze strony produktu – aplikacja sprawdza ją pod kątem wyświetlania w wyszukiwarkach. To bardzo przydatna wiedza dla każdego, kto chce zająć się profesjonalnie swoim e-biznesem i wyjść nim szerzej do klienta.

Powodów jest oczywiście więcej, o których możecie dowiedzieć się bezpośrednio u źródła. Warto dodatkowo zwrócić uwagę na niezbędną analitykę. Bez niej nigdy nasze działania nie będą skuteczne, jeśli nie zostaną odpowiednio zoptymalizowane właśnie w oparciu o analizę dotychczasowych działań i ruchu. Konsekwentne dążenie do usprawniania działań reklamowych, poprawiania grupy docelowej pozwala na osiągnięcie coraz wyższych konwersji.

Materiał opublikowany został dzięki naszemu partnerowi, marce Shoper. Dziękujemy!
Źródło

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie