Droga mamo, a może otworzysz sklep internetowy?

Który rodzic nie chciałby, żeby jego dziecko nosiło fajne i wygodne ubrania? Ale tylko niektórzy decydują się, by zacząć je samodzielnie robić. Poznajcie markę i sklep Flawless, który tylko pozornie jest sklepem dla dzieci.

Flawless, z angielskiego: nieskazitelny, doskonały, idealny. To też tytuł utworu, który w świecie muzyki wypromowała Beyonce i często za jej przykładem wykorzystywany jest teraz jako nadruk na koszulkach czy bluzach sprzedawanych w popularnych sieciówkach.

Flawless to również marka odzieżowa i sklep (zarówno stacjonarny jak i internetowy) założony przez dwie ambitne mamy, które od 2011 roku stawiają na produkcję i sprzedaż ubrań dla dzieci i dorosłych. Zwróciliśmy naszą uwagę na artykuł zamieszczony na blogu naszego Partnera Shoper, który przedstawia historię powstania naprawdę ciekawego przedsięwzięcia. Przedsiębiorczość dwóch kobiet, cierpliwość i zaradność, ciekawy pomysł i platforma Shoper to fundamenty biznesu marki Flawless.

Jeśli chcesz otworzyć swój własny sklep internetowy to skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w stawianiu pierwszych kroków w świecie e-commerce.

Materiał opublikowany został dzięki naszemu partnerowi, marce Shoper. Dziękujemy!
Źródło

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1
42-218 Częstochowa

Tel:

+48 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgm-agencja-reklamy

  IMIĘ/FIRMA (wymagane)

  EMAIL(wymagane)

  TELEFON (OPCJONALNIE)

  Treść wiadomości

  Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

  młodzi i kreatywni w biznesie